Wysyłka i płatności

WYSYŁKA

 1. WeLoveKids dokłada wszystkich starań, aby zamówienie złożone przez klienta zostało dostarczone jak najszybciej na wskazany w zamówieniu adres.
 2. Wysyłka zamówienia w dni robocze następuje w przeciągu 24 godzin od potwierdzeni zamówienia i zaksięgowania płatności (w przypadku płatności przelewem/online).
 3. W przypadku gdy zamówienie zostało złożone i potwierdzone do godzin 11:00, wysyłka zamówienia następuje jeszcze tego samego dnia.
 4. W wyjątkowych sytuacjach: duża ilość zamówień i wyczerpanie się towary w magazynie/sytuacje losowe, czas wysyłki zamówienia może się przedłużyć. W takich sytuacjach sklep WeLoveKids niezwłocznie powiadamia klienta drogą mailową.
 5. Sklep WeLoveKids nie ponosi odpowiedzialności za czas samej dostawy – jest on zależny od dostawcy, którą ją obsługuje.
 6. Koszt dostawy jest wliczany w całościowy koszt zamówienia w kwocie 16 zł za przesyłkę kurierską, 21,30 zł za przesyłkę kurierską z pobraniem lub 17,90 paczkomat.
 7. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected]

PŁATNOŚCI

 1. Możliwe formy płatności za zamówienie w sklepie WeLoveKids
 • szybkim przelewem online poprzez serwis Tpay
 • kartą płatniczą poprzez serwis Tpay
 1. Operatorem kart płatniczych jest System płatności Tpay.com należy do spółki Krajowy Integrator Płatności S.A. ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000412357, NIP 7773061579, Regon 300878437.
 1. Zamówienie zostaje potwierdzone mailowo, w razie nieotrzymania maila potwierdzającego zamówienie należy niezwłocznie skontaktować się z WeLoveKids poprzez adres mailowy: [email protected]
 2. Jeżeli zamówienie nie zostanie opłacone w terminie do 3 dni roboczych, a sklep WeLoveKids nie zostanie poinformowany o późniejszej wpłacie, zamówienie zostanie anulowane.
 3. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected]lovekids.pl
Udostępnij
ERROR MSG YO!!

Zapisz się do newslettera!

Dostaniesz w prezencierabatu na pierwsze zakupy!

Dostaniesz w prezencie

rabatu na pierwsze zakupy!

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i ofertą sklepu WeLoveKids.

Licencjonowane
Zabawki
Wysyłka
w 24h
Bezpieczne
Zakupy